HAKKIMIZDA

CEVAHİR MİMARLIK

Şirketimiz, 2016 yılında Mimar Yeşim Özge CEVAHİR ve Ali Osman CEVAHİR tarafından kurulmuş olup, Antalya merkezli mimarlık, dekorasyon, tasarım ve inşaat firmasıdır. Şirketimizin kuruluşundan itibaren, Antalya, Isparta, İstanbul ve diğer tüm şehirlerimizde konut, restoran, bar – gece kulübü, mağaza, ticari yapılar, kültürel ve toplumsal yapılar, otel, hastane, gibi birçok alanda, mimarlık, inşaat, iç mimarlık, proje yönetimi, danışmanlık, anahtar teslim uygulama konularında proje ve uygulama hizmeti sunmaktadır.

Şehrin dokusunu bozan kusurlu yapılara karşın; fonksiyon ile en uygun formu birleştirerek, analiz ve sorular ile problemlere çözüm bulabilmeyi ve doğru tasarımı ortaya koyabilmeyi amaçlar. Kimliğini kaybetmiş binalara, şehirlere kimlik kazandırarak, kullanıcısına konfor sağlamak ve yaşamını kolaylaştıracak ürünler, yaşam alanları ortaya koymayı ön planda tutar.

Cevahir Mimarlık, mimarinin sorunlarını görüp, çözüm getirme prensibine, estetik olgusunu ve güncel teknolojiyi dahil etmek önceliklerinden biridir. Bu amaçla mimari tasarımlarımıza modern mimarinin bize vermiş olduğu bilgi ve edindiğimiz becerilerle, zamanın, mekânın ruhunu günümüz yaşantısına ve ihtiyaçlarına uyarlamayı hedef almaktadır.

Şirketimiz üstlendiği projelerde, konusunda deneyimli çalışma ekibiyle, zamanında ve kaliteden vazgeçmeyerek müşterilerine çözümler sunar. Aldığımız projelerde beklenti ve ihtiyaçları her zaman ön planda tutmasıyla ve projelerinde müşterileriyle uyum içerisinde çalışmayı ilke haline getirmiştir.

YEŞİM ÖZGE CEVAHİR

ALİ OSMAN CEVAHİR